Menu

Cart
zoom

półko paleta do sztalug

Nie ma jeszcze oceny

Cena brutto 69,00 zł
Cena sprzedaży netto: 56,10 zł
Aktualny stan magazynu:
0
Powiadom mnie!
na-zamowienie.png
  • Opis
  • Opinie
Praktyczny stolik, półko paleta na przegubie, ułatwiający uporządkowanie miejsca pracy.

Bardzo komfortowe rozwiązanie

Praktyczny stolik, półko- paleta, ułatwiający uporządkowanie miejsca pracy. Stolik można zamontować praktycznie do każdej sztalugi w której dolna półka ma szerokość minimum 70 mm. W zestawie znajdują się wkręty za pomocą których półkę można zamocować do sztalugi.   

Uwaga!

Prezentowana poniżej sztaluga nie jest częścią kompletu i została pokazana jednynie w celu prezentacji półki. Komplet nie obejmuje papierowego recznika, farb, palety oraz pędzli.

sztaluga studyjna l komfort stolik2Praktyczne rozwiązanie

Dzięki tej półce mamy uporządkowane miejsce pracy, w którym znajduje się metalowy pojemnik na wodę lub terpentynę, uchwyt na ręcznik papierowy, sporo miejsca na paletę lub mieszanie farb oraz specjalne uchwyty na kilka pędzli w tym na jeden płaski, szeroki. Wymiary półki (bez ramienia)-25 x 37,5 cm.

 

 

sztaluga studyjna l komfort stolik

 Wyjątkowo Komfortowy 

Stolik jest zamocowany na przegubowym ramieniu, dlatego może zostać bezstopniowo obracany względem półki sztalugi o ponad 180 stopni, przez co można go ustawić wedle własnych upodobań zarówno przed sztalugą jak i z boku.

Uwaga!
Stolik standardowo przystosowany jest do zamontowania z prawej strony sztalugi, jednak istnieje możliwość przygotowania wersji na lewą stronę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

sztaluga studyjna l komort porownaniekatuPrzemyślane rozwiązania

Stolik oprócz regulacji w poziomie oferuje też możliwość zmiany kąta względem ramy sztalugi, dlatego nawet po pochyleniu ramy do około 25 stopni, stolik zawsze można wyregulować tak aby był równoległy względem podłogi. Daje to gwarancję że nawet przy dosyć dużym przechyle wszystko na stoliku zostanie na swoim miejscu.

 

There are yet no reviews for this product.

Artana

ul. Gałczyńskiego 1
44-206 Rybnik

tel. 510 94 16 17
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mapa dojazdu