Menu

Cart
zoom

Studyjna M

Nie ma jeszcze oceny

Cena brutto 239,00 zł
Cena sprzedaży netto: 194,31 zł
Aktualny stan magazynu:
0
Powiadom mnie!
3miesiace.png
  • Opis
  • Opinie
Innowacyjny model sztalugi studyjnej z drewna bukowego, nieodzowny w każdej pracowni plastycznej.

wymiaryvMaksymalna wysokość podobrazia......... 126 cm
Maksymalna wysokość..........................254 cm
Minimalna. wysokość............................175 cm
wymiary postawy............................50 x 55 cm
Wymiary po złożeniu ............140 x 52 x 19 cm
Wysokość półki od podłoża ......... 54 do 118 cm
Waga ...................................................12 Kg

Komfortowa
Wygodnie można pracować zarówno w pozycji stojącej jak i siedzącej ponieważ wysokość półki jest regulowana w przedziale 54 cm (wysokość powyżej łydki) do 118 cm (około 25-30 cm powyżej pasa)

Solidnie wykonana
Model wykonany jest z elementów o wyjątkowo dużym przekroju, na co wskazuje również duża waga. Sztalugi wykonane są z solidnego, twardego drewna bukowego zaimpregnowanego olejem. Wszystkie połączenia są klejone pod dużym ciśnieniem, co sprawia ze sztalugi są stabilne, i nawet po wielu latach użytkowania nie stracą swoich właściwości.

sztaluga-studyjna-m-polkaPodwójna półka na przybory
Sztaluga jest wyposażona w podwójną półkę na narzędzia i materiały plastyczne. Głębokość półki to aż 6,5 cm - wystarczająco dużo miejsca na wszelkiego rodzaju pędzle, ołówki rożnych twardości oraz farby i inne przybory niezbędne podczas pracy przy sztaludze. Pracując przy tej sztaludze wszystkie drobne elementy mamy zawsze pod ręką.

 

 

 

sztaluga-studyjna-m-listwaTylko u nas! Praktyczny uchyt pędzli
Wyposażyliśmy nasze sztalugi w praktyczny uchwyt na pędzle, dzięki któremu można o wiele lepiej zorganizować sobie miejsce pracy.


Posiada 4 otwory na cienkie pędzle okrągłe oraz szeroki płaski. Listwa jest obraca i może zostać ustawiona według potrzeb, zarówno z boku sztalugi jak i od przodu oraz kiedy nie jest używana można ją również wsunąć pod półkę.


(Uchwyt standardowo mocowany jest po prawej stronie, pędzle oraz farby widoczne na zdjęciu nie są sprzedawane ze sztalugą.)

 

 

 

 

sztaluga studyjna l nogaStabilna na nierównej podłodze

Sztaluga dzięki regulowanym stopkom umożliwia dostosowanie podstawy do nierówności podłogi, przez co unika się bardzo nieprzyjemnego kołysania podczas pracy w pomieszczeniu gdzie znajduje się stara drewniana podłoga, źle położona terakota itp.

Solidne mocowanie
Nie robimy bezsensownych oszczędności dlatego zamiast drewnanej płytki, w tej sztaludze rama jest mocowana do podstawy za pomocą mocnych metalowych kątowników, co gwarantuje długie użytkowanie .

 

 

sztaluga-studyjna-M-zatrzaskWygodne rozwiązania
W standardzie ten model sztalugi został wyposażony w komfortowy system regulacji wysokości podobrazia, na metalowej szynie. Ogromną zaletą tego systemu oprócz trwałości, jest możliwość regulacji w górę bez pociągania zawleczki.
Dla klientów ceniących sobie tradycyjne rozwiązania, proponujemy na zamówienie w zamian za metalową listwę, system klasycznych otworów.


Wielkość zawleczki zatrzasku w obydwu przypadkach nie jest przypadkowa- została dobrana tak aby bez większego trudu można było ja odciągnąć.

 

 

sztaluga studyjna l galkatylRegulacja luzów
Zacisk w tylnej części ramypozwala wyeliminować nieprzyjemne drgania miecza. Dodatkowo ta gałka zwiększa też trwałość sztalugi.

 

 

 

sztaluga-studyjna-m-suwakEstetyczne wykonanie
Nasze sztalugi nie są zwykłymi, topornymi stojakami malarskimi. Tutaj każdy element jest dopracowany do maksimum- zaokrąglony, doszlifowany. Trudno znaleźć podobną sztalugę na rynku w tej klasie cenowej,która jest tak dokładnie wykończona. Dlatego też z powodzeniem mogą być wykorzystywane jako elegancki ekspozytor.

 

 

 

 

 

sztaluga-studyjna-m-galkaErgonomiczne rozwiązania
Zamiast metalowych nakrętek motylkowych, w tej sztaludze zastosowano solidne ergonomiczne pokrętła, dodatkowo karbowane dla pewnego uchwytu w dłoni.

 

 

        

 

 

 

 

sztaluga studyjna l zlozoneMożliwość złożenia na płasko
Ten model sztalugi można złożyć na płasko, dzięki czemu kiedy nie jest używana, nie zajmuje cennego miejsca w pracowni.

 

 

 

 

 

 

 

 

Sztaluga-studyjna-m-bukowa

Duże możliwości formatowe
Sztaluga wykonan z drewna bukowego, doskonale sprawdza się zarówno w jednostkach kulturalnych na zajęciach plastycznych jak i w prywatnych pracowniach plastycznych. Prezentowany model tak samo dobrze spełnia swoje zadanie pracując z dużymi formatami jak 120 x 160 cm w orientacji poziomej, jak i małymi 20 x 30 cm.

Na zdjęciu z rysownicą formatu 100 x 70 (nie dołączona do sztalugi)

There are yet no reviews for this product.

Artana

ul. Gałczyńskiego 1
44-206 Rybnik

tel. 510 94 16 17
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mapa dojazdu