Menu

Cart
zoom

Studyjna S

Nie ma jeszcze oceny

Cena brutto 219,00 zł
Cena sprzedaży netto: 178,05 zł
Aktualny stan magazynu:
4
  • Opis
  • Opinie
Typowa sztaluga studyjna bukowa o mniejszych gabarytach, idealna do ciasnych pomieszczeń.

wymiaryvMaksymalna wysokość podobrazia......... 120 cm
Maksymalna wysokość..........................238 cm
Minimalna. wysokość............................175 cm
wymiary postawy............................45 x 50 cm
Wymiary po złożeniu ............138 x 47 x 19 cm
Wysokość półki od podłoża ......... 52 do 108 cm
Waga .....................................................10 Kg

Niewielka,ale o dużych możliwościach
Polecana szczególnie uczniom i studentom-dzięki zmniejszonej szerokości podstawy zajmuje niewiele miejsca co jest istotne w ciasnych Akademikach czy internatach.

Wyjątkowo wygodna
Wygodnie można pracować zarówno w pozycji stojącej jak i siedzącej ponieważ wysokość półki jest regulowana w przedziale 52 cm (wysokość powyżej łydki) do 108 cm (około 15-20cm powyżej pasa)

Solidnie wykonana
Sztalugi wykonane są z solidnego, twardego drewna bukowego zaimpregnowanego olejem. Wszystkie połączenia są klejone co sprawia że sztalugi są stabilne, i nawet po wielu latach użytkowania nie stracą swoich właściwości

sztaluga-studyjna-s-polkaPodwójna półka na przybory
Sztaluga jest wyposażona w podwójną półkę na narzędzia i materiały plastyczne. Głębokość półki to aż 6,5 cm - wystarczająco dużo miejsca na wszelkiego rodzaju pędzle, ołówki rożnych twardości oraz farby i inne przybory niezbędne podczas pracy przy sztaludze.

    

 

 

 sztaluga-studyjna-s-listwaTylko u nas! Praktyczny uchwyt pędzli
Wyposażyliśmy nasze sztalugi w praktyczny uchwyt na pędzle, dzięki któremu można o wiele lepiej zorganizować sobie miejsce pracy.
Posiada 4 otwory na cienkie pędzle okrągłe oraz szeroki płaski. Listwa jest obraca i może zostać ustawiona według potrzeb, zarówno z boku sztalugi jak i od przodu oraz kiedy nie jest używana można ją również wsunąć pod półkę.
(Uchwyt standardowo mocowany jest po prawej stronie, pędzle oraz farby widoczne na zdjęciu nie są sprzedawane ze sztalugą.)

 

 

 

 

 

 

 

sztaluga studyjna l nogaStabilna na nierównej podłodze
Sztaluga dzięki regulowanym stopkom umożliwia dostosowanie podstawy do nierówności podłogi, przez co unika się bardzo nieprzyjemnego kołysania podczas pracy w pomieszczeniu gdzie znajduje się stara drewniana podłoga, źle położona terakota itp.
Solidne mocowanie
Nie robimy bezsensownych oszczędności dlatego zamiast drewnianej płytki, w tej sztaludze rama jest mocowana do podstawy za pomocą mocnych metalowych kątowników, co gwarantuje długie użytkowanie .

 

    

 

sztaluga-studyjna-M-zatrzaskWygodne rozwiązania
W standardzie ten model sztalugi został wyposażony w komfortowy system regulacji wysokości podobrazia, na metalowej szynie. Ogromną zaletą tego systemu oprócz trwałości, jest możliwość regulacji w górę bez pociągania zawleczki.
Dla klientów ceniących sobie tradycyjne rozwiązania, proponujemy na zamówienie w zamian za metalową listwę, system klasycznych otworów.
Wielkość zawleczki zatrzasku w obydwu przypadkach nie jest przypadkowa- została dobrana tak aby bez większego trudu można było ja odciągnąć.

 

 

 

 

sztaluga-studyjna-s-galkaRegulacja luzów
Dodatkowy zacisk w tylnej części ramy, eliminuje wszelkie luzy i ponadto zwiększa trwałość sztalugi.

 

 

 

 

 

sztaluga-studyjna-m-galkaErgonomiczne rozwiązania
Zamiast metalowych nakrętek motylkowych, w tej sztaludze zastosowano solidne ergonomiczne pokrętła, dodatkowo karbowane dla pewnego uchwytu w dłoni.

 

 

      

 

 

 

 

 

sztaluga-studyjna-m-suwakPochylony docisk suwaka
Sztalugę cechuje innowacyjne wykonanie. Jednym z przykładów jest suwak który posiada pochyloną płytkę docisku która "zakleszcza" podobrazie na sztaludze.

 

 

 

 

 

 

 

sztaluga-studyjna-S-zlozoneMożliwość złożenia na płasko
sztalugi można składać na płasko, dzięki czemu z powodzeniem można chować je pod łóżkiem, za szafą itd

 

 

 

 

 

 

 

 

sztaluga-studyjna-s-rysownicaDuże możliwości
Ten model mimo swoich niewielkich rozmiarów, pozwala z dużym zapasem na pracę na popularnym formacie 100 X 70 cm, nawet w orientacji pionowej.
(na zdjęciu z rysownicą formatu 100 X 70 cm, nie dołączona do sztalugi)

Artana

ul. Gałczyńskiego 1
44-206 Rybnik

tel. 510 94 16 17
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mapa dojazdu